Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/magicmirror.cz/ezs-spc.magicmirror.cz/plugins/system/jcemediabox/jcemediabox.php on line 337
Komunikace - Elektronické zabezpečovací systémy Siemens

Komunikace

Telefonní komunikátor (PSTN)

Telefonní komunikátor je kompatibilní s řadou ústředen SPC a zasouvá se přímo do základní desky, čímž odpadá nutnost dodatečné kabeláže. Modem dokáže převzít řízení linky a komunikovat s PCO pomocí standardních komunikačních protokolů (SIA, Contact ID, atd.). Uživateli/správci je zaslána přednastavená textová zpráva (SMS), jestliže v systému nastanou zvolené události. Telefonní komunikátor může sloužit jako primární komunikační kanál, nebo jako záloha IP komunikace či GSM modemu.

   

GSM modul s anténou

GSM modem lze použít v jakékoliv mobilní síti vložením standardní SIM karty. GSM modul je kompatibilní s celou řadou ústředen SPC a zasouvá se přímo do základní desky, čímž odpadá nutnost dodatečné kabeláže. Jednotka je dodávána s externí anténou, která se připevní přímo na kryt ústředny. Modem komunikuje s PCO prostřednictvím standardních protokolů (SIA, Contact ID, atd.) nebo IP komunikace přes GPRS s SPC Com Alarm Receiver (IP PCO/PPC) a podporuje PPP připojení k počítači se softwarem SPC Pro k dálkovému programování a upload či download konfigurace.

Funkce SMS umožňuje zasílání přednastavených textových zpráv živatelům/správcům při výskytu vybraných událostí v systému. Umožňuje také příjem přednastavených SMS příkazů pro ovládání bezpečnostního systému. GSM modem může být použit jako primární komunikační kanál, nebo jako záloha pro telefonní modem či IP komunikaci.

 

Komunikace po telefonní lince nebo GSM modulu

SPCN110.000 Communications

SPCN110.000

PSTN modul pro pevnou telefonní linku

SPCN310.000 Communications

SPCN310.000

GSM/GPRS communication module with antenna