Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/magicmirror.cz/ezs-spc.magicmirror.cz/plugins/system/jcemediabox/jcemediabox.php on line 337
Expandery - Elektronické zabezpečovací systémy Siemens

Expandery

Klávesnice a expandéry – neomezené ovládání a výkon systému      

Indikační expandér a expandér klíčového spínače

Indikační expandér nabízí flexibilní programovatelné uživatelské rozhraní k zobrazení informace o stavu systému LED diodami (například otevřené zóny, stavy oblastí) a k aktivaci procesů (například zapnutí střežení oblasti, otevření garážových vrat).

K aktivaci LED signalizace nebo tlačítek může být i použita karta / čip přes vestavěnou čtečku karet. Klíčový spínač umožňuje aktivaci uživatelsky-specifických funkcí (zapnutí oblasti, zrušení poplachu, dočasné přemostění zón, aktivování výstupu) a ukázat informaci o stavu pomocí LED diod (stav oblasti, pozice klíčového spínače, otevřené zóny apod.).

Vstupně/výstupní expandér

Expandér podporuje 8 vstupních zón a 2 plně programovatelné reléové výstupy. Zóny a výstupy fungují zcela stejně jako zóny a výstupy na ústředně. Každá může mít nastaveny jiné parametry pro hlídání. Výstupy jsou tvořeny bezpotenciálovými relé, která mají svorky jak stavu NO (normálně otevřeno), tak NC (normálně zavřeno), což umožňuje vyšší flexibilitu zapojení. Aktivace relé může být naprogramována pro splnění řady podmínek.

Výstupní expandér

Výstupní expandér podporuje 8 plně programovatelných reléových výstupů. Výstupy mají stejné parametry a možnosti jako výstupy vstupně/výstupního expandéru.

Expandér bezdrátového přijímače

Tento expandér přijímá signály bezdrátových detektorů a periferií Intrunet, které jsou založeny na ověřené rádiové komunikaci SiWay technologie. Přijímač je dodáván s integrovaným přístupovým RF bodem, který umožňuje instalace s optimálním bezdrátovým pokrytím a kvalitou příjmu.

Expandér pro dvoje dveře

Každý expandér podporuje dvoje vstupní dveře nebo jedny vstupně / výstupní dveře, s automatickým rozpoznáním protokolu připojených čteček (Clock & Data, Wiegand). Expandér má 2 vstupy (pozice dveří, odchodové tlačítko) a 1 výstup (pro dveřní zámek) pro každé dveře. Nabízí také plné ovládání dveří v režimu „stand-alone“ až 512 držitelům prioritní karty v případě, že ztratí komunikaci s ústřednou.

     

Expandery

SPCE110.100 Expanders

SPCE110.100

Klíčový spínač se dvěmi LED a tčípozicovým zámkem

SPCE120.100 Expanders

SPCE120.100

Indikační panel se šestnácti LED, čtyřmi funkčními klávesami a čtečkou karet

SPCE452.100 Expanders

SPCE452.100

Expander s osmi výstupy, zadní kontakt

SPCE651.100 Expanders

SPCE651.100

Expander s osmi analyzovanými vstupy a dvěma výstupy

SPCE652.100 Expanders

SPCE652.100

Expander s osmi analizovanými vstupy a dvěma výstupy, back tamper

 e-bus gateway

SPCG310 E-BUS Gateway

Expander interface E-Bus Sintony / X-Bus Intrunet SPC

SPCA210

SPCA210

Dveřní kontrolér / expandér pro jedny / dvoje dveře